Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Súťaž na tému: „Význam a úloha ústavného súdu počas 30 rokov jeho fungovania“

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky

vyhlasuje pri príležitosti 30. výročia Ústavného súdu Slovenskej republiky

súťaž na tému:

„Význam a úloha ústavného súdu počas 30 rokov jeho fungovania“

• Súťaž je určená pre študentov vysokých škôl.
  • Text musí byť označený menom a priezviskom autora s uvedením názvu vysokej školy a fakulty, ktorú autor navštevuje.
  • Pokyny pre autorov na stiahnutie na tomto odkaze. Súťažné práce spolu s prihláškou do súťaže je potrebné poslať na mailovú adresu: sutaze@ustavnysud.sk, alebo zaslať poštou na adresu: Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky, Mäsiarska 59, 042 65 Košice, prípadne doniesť do podateľne Ústavného súdu Slovenskej republiky najneskôr do 14. septembra 2023. Obálku/predmet správy označte, prosím, heslom: „Súťaž VŠ“.
  • K súťažnej práci je potrebné priložiť aj vyplnenú prihlášku do súťaže, ktorá obsahuje aj súhlas so spracúvaním osobných údajov. Vzor prihlášky je na stiahnutie na tomto odkaze. Zaslanie prihlášky s udelením súhlasu na spracovanie osobných údajov je nevyhnutnou podmienkou pre účasť v súťaži.
  • Pozor!!! Práce bez priloženej prihlášky a udelenia súhlasu na spracovanie osobných údajov nebudú zaradené do súťaže.

S ďalšími otázkami sa neváhajte obrátiť telefonicky na tel. č. 0918 827 344 alebo písomne na mailovú adresu sutaze@ustavnysud.sk.

Bližšie informácie o súťaži nájdete v prílohe.

Predajňa skrípt Vydavateľstva Belianum UMB Univerzita Mateja Bela Spotify PrF UMB YouTube PrF UMB