Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Štátne skúšky 2024 Bc. denné a externé štúdium – dôležité!

Štátne skúšky - dôležité!!!

Oznamujeme končiacim študentom bakalárskeho denného aj externého štúdia, že po skončení skráteného skúšobného obdobia v letnom semestri akademického roka 2023/2024 (02.04.2024 - 30.04.2024) sú povinní skontrolovať si zapísanie hodnotení za všetky predmety v AIS.

Študenti, ktorí nevložili svoju záverečnú prácu do AIS v termíne do konca marca 2024, v zmysle Harmonogramu štúdia na AR 2023/2024 vložia prácu do 4. júla 2024. Štátnych skúšok sa  oprávnení zúčastniť sa v augustovom termíne 2024.

Študent môže byť zaradený na Štátne skúšky len v prípade, že splní všetky predpísané povinnosti určené študijným programom.

Každý študent je povinný po splnení svojich študijných povinností prihlásiť sa v AIS na Štátne skúšky, v záložke ŠS formou obhajoby ZP  - si pridáte len predmet štátna skúška s obhajobou bakalárskej práce na príslušnej katedre v termíne od 22.04.2024 do 03.05.2024.

Študenti, ktorí nesplnia všetky študijné povinnosti budú v AIS zo ŠS vyradení.

V prípade, že sa študent, ktorý splnil podmienky k ŠS, neprihlási v AIS na Štátne skúšky, máme za to, že sa Štátnych skúšok nechce zúčastniť v riadnom termíne v zmysle Harmonogramu štúdia pre akademický rok 2023/2024.

Zároveň Vás upozorňujeme, že termín podávania prihlášok na II. stupeň vysokoškolského štúdia je do 30. júna 2024. Prihlášku si môže v tomto termíne podať aj študent, ktorý plánuje vykonať ŠS v augustovom termíne 2024. Všetky informácie sú uvedené v Podmienkach  prijatia na akademický rok 2024/2025 na internetovej stránke fakulty.

V prípade ďalších otázok  sa informujte na ŠO.

Predajňa skrípt Vydavateľstva Belianum UMB Spotify PrF UMB YouTube PrF UMB