OZNAM O ELEKTRONICKOM ZÁPISE NA AKADEMICKÝ ROK 2019/2020 - DÔLEŽITÉ!!!

Oznamujeme všetkým študentom,

že v tomto semestri majú povinnosť vykonať v systéme AIS elektronický zápis do vyššieho roka štúdia na AR 2019/2020.

Presný postup (manuál) je každému študentovi k dispozícii na internetovej stránke fakulty https://www.prf.umb.sk/ais/navod-na-pouzivanie-ais-2/studenti.html.

UPOZORNENIE:

Elektronický zápis je potrebné vykonať najneskôr do 30. júna 2019!!!

Elektronický zápis však vykonajte až po absolvovaní poslednej skúšky a zapísaní všetkých hodnotení zo skúšok za LS 2018/2019 vyučujúcimi do systému AIS!!! Ak by ste ho vykonali skôr, systém sa zablokuje a neumožní vyučujúcim zapísať hodnotenia do systému AIS.

JUDr. Ing. Andrea Bilas Ševčiková, PhD., v.r.

poverená prodekanka pre pedagogickú činnosť