RSS RSS print

Ponuka práce pre študentov Mgr. štúdia a absolventov

Advokátska kancelária Lion Law Partners s.r.o.

Komenského 14A, 974 01  Banská Bystrica

 ponúka pracovnú pozíciu

advokátsky koncipient

miesto práce: sídlo spoločnosti

 druh pracovného pomeru: plný úväzok

 termín nástupu: ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

vysokoškolské vzdelanie I. stupňa (práca vhodná aj pre študentov magisterského štúdia!!!), jazykové znalosti: nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2) alebo anglický jazyk - stredne pokročilý (B2), počítačové znalosti: používateľ Microsoft Word – pokročilý, Microsoft Excel – pokročilý, Internet (e-mail, www) – pokročilý, vodičský preukaz: B

Náplň práce: príprava a pripomienkovanie zmluvných a právnych dokumentov, spisovanie súdnych podaní a podaní pre účastníkov konania, komunikácia so súdmi a ďalšími štátnymi orgánmi a inými inštitúciami, príprava a vypracovávanie právnych analýz, stanovísk a vyjadrení v rôznych právnych oblastiach, zápisy do obchodného registra, zastupovanie klientov v oblasti vymáhania pohľadávok, v súdnom konaní, exekučnom konaní, dedičskom konaní, konkurznom konaní, reštrukturalizačnom konaní, trestnom konaní, pri uplatňovaní pohľadávok v likvidácii, v rozhodcovskom konaní a inými správnymi orgánmi, zastupovanie klientov na rokovaniach so zmluvnými partnermi a s protistranami, právne poradenstvo klientom kancelárie, komunikácia s klientmi

V prípade záujmu kontaktujte advokátsku kanceláriu

tel.: 0918 467 107, mail: bezakova@llp.sk

www.lionpartners.sk

Prílohy ku stránke:
Predajňa skrípt Vydavateľstva Belianum UMB